Yazılım Şirketleri için Teşvikler Eğitimi Türkiye Bilişim Derneği’nde Gerçekleşti!

Etkin Proje uzmanlarından Kemal Sidar’ın koordinatörlüğünde ve KOSGEB İTÜ Teknoloji Geliştirme Merkezi Kobi Uzmanı ve TOSYÖV İstanbul Destekleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Süleyman Karadağ’ın katılımı ile Türkiye Bilişim Derneği (TBD) İstanbul şubesinde yazılım işletmeleri için Ar-Ge Teşvikleri Eğitimi düzenlendi. Yazılım geliştiren veya üretim yapan sanayi şirketlerinin üst düzey yöneticileri, Ar-Ge yöneticileri, yazılım uzmanları, proje yöneticileri, finans yöneticileri ve akademisyenlerin katılımcı profilini oluşturduğu eğitim bir gün sürdü.

Eğitim kapsamında katılımcılara yazılım ve sanayi şirketlerinin son dönemde artarak devam eden Ar-Ge, AB Hibe, İhracat ve Devlet desteklerinden daha etkin faydalanmalarının sağlanması ve üniversitelerin projelere katkısının arttırılmasına yönelik bilgilendirme yapıldı.

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

  Eğitim - Etkinlik

  Etkin Proje Şehir Buluşmaları İstanbul

  📢📢Ar-Ge/ Tasarım Merkezi Faaliyet Raporu ve Müfettiş Denetimine nasıl hazırlanılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konularındaki tecrübelerimizi paylaşacağımız seminerimize sizleri de bekleriz! 📅 Etkinlik Tarihi

  Devamını Oku »
  Eğitim - Etkinlik

  Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

  Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

  Devamını Oku »