Evrak Gönderiminde KEP Kullanımına Geçiliyor

TÜBİTAK TEYDEB,  İçinde bulunulan sosyal izolasyon sürecinde evrak gönderimlerinde posta/kargo uygulaması yerine KEP kullanımına geçilmesine karar verdi.

Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) adresi uygulaması ile posta/kargo ile evrak alıp gönderme işlemlerinde yaşanabilecek sorunların önüne geçilecek.

Bu sürecin başarıyla yürütülmesi için öncelikle PRODİS uygulamasında mevcut firmaların en geç 15 Mayıs 2020 tarihine kadar KEP adreslerini girmeleri gerekiyor.

KEP adresleri olmayan firmalar, TEYDEB süreçlerinde gecikme yaşamamak için KEP adresi girişini, PRODİS Kullanıcı İşlemlerinden 3 adımda kolayca gerçekleştirilebilir.

Detaylı Bilgi için Tıklayabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

  Eğitim - Etkinlik

  Etkin Proje Şehir Buluşmaları İstanbul

  📢📢Ar-Ge/ Tasarım Merkezi Faaliyet Raporu ve Müfettiş Denetimine nasıl hazırlanılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konularındaki tecrübelerimizi paylaşacağımız seminerimize sizleri de bekleriz! 📅 Etkinlik Tarihi

  Devamını Oku »
  Eğitim - Etkinlik

  Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

  Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

  Devamını Oku »