Etkin Proje 10. Sanayi Kongresinde!

Bu yıl 14-15 Aralık 2011 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek “İSO 10.Sanayi Kongresi ve İnovasyon Sergisi”nin teması “Sürdürülebilir Rekabet Gücü: Dalgaları Yöneterek Geleceği Tasarlamak” olarak belirlenmiştir.

10. Sanayi Kongresi’ne her yıl olduğu gibi bu yıl da, başta KOBİ’ler olmak üzere sanayicilerin, kamu yöneticilerinin, iş dünyası, üniversite ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin geniş katılımı beklenmektedir.

Bu yıl, Kongrenin birinci gününün konuk konuşmacısı, “Geleceğin Rotası” başlığını ele alacak, dünyanın önde gelen ekonomistlerinden biri olan büyüme teorisi ve inovasyon konusunda uzman NYU Stern School of Business Henry Kaufman Misafir Öğretim Üyesi, Stanford Ekonomi Politikaları Araştırma Enstitüsü Kıdemli Üyesi Paul ROMER olacaktır.

Kongremiz kapsamında ikinci gün konuk konuşmacımız “Girişimci Ekonomi ve Dinamik Firmaların Geleceği” konusunda bilgi ve deneyimlerini katılımcılar ile paylaşacak olan ve inovasyon, girişimcilik ve iş stratejisi alanında önde gelen otoritelerden ve Tufts Üniversitesi Fletcher Hukuk ve Diplomasi Okulu Öğretim Üyesi Amar BHIDÉ’dir.

14 Aralık 2011 Çarşamba Programı
15 Aralık 2011 Perşembe Programı

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

    Eğitim - Etkinlik

    Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

    Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

    Devamını Oku »