EST ile ortak projemiz ilk meyvelerini vermeye başladı!

Etkin Proje ve Elektronik Sanal Ticaret (EST) işletmelerinin birlikte hazırladığı projenin sonucunda EST Türkiye’nin önde gelen 7 bankasına vergi dairesi sanal POS entegrasyonu gerçekleştirdi.

Vergi borçlarının kredi kartı üzerinden taksitlendirme yapılarak ödenmesine ilişkin bankalar ile Maliye Bakanlığı’nın anlaşması sonucunda; ödemelerin bir veya birden fazla taksitin vadesinde ödenmesini sağlayan ve taksitli ödemelere ilişkimn raporlamaların bulunduğu yeni bir tahsilat sistemi kuruldu.

Bankalara Sanal POS Güvenli e-Ödeme Altyapısı Hizmeti sunan EST, bu tahsilatların yapılabilmesi için her bankada 1.000 adetin üzerinde vergi dairesi olmak üzere, 7 bankaya toplamda 6.000 adet vergi dairesi Sanal POS entegrasyonu gerçekleştirdi. EST’nin bankalara sunduğu bu yeni tahsilat sistemi üzerinde gerçekleşecek işlemler 3D Secure Altyapısı Hizmeti ile sağlanmaktadır.

EST’yi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz…

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

  Eğitim - Etkinlik

  Etkin Proje Şehir Buluşmaları İstanbul

  📢📢Ar-Ge/ Tasarım Merkezi Faaliyet Raporu ve Müfettiş Denetimine nasıl hazırlanılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konularındaki tecrübelerimizi paylaşacağımız seminerimize sizleri de bekleriz! 📅 Etkinlik Tarihi

  Devamını Oku »
  Eğitim - Etkinlik

  Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

  Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

  Devamını Oku »