AB Hibe Fonları ve Ar-Ge Destekleri Kılavuz Toplantısı, Bu Kez İstanbul’un Önemli Merkezlerinden Hadımköy’de Düzenledi.

İş Bankası ve Etkin Proje Yönetim   Danışmanlık Şirketi işbirliğiyle düzenlenen “AB Hibe Fonları ve Ar-Ge Destekleri Kılavuz Toplantısı” bu defa 04 Aralık 2008 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Toplantı, İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı F. Kayhan Söyler, Ticari Bankacılık Pazarlama Müdürü Sezai Sevgin, Ticari Bankacılık Satış Müdürü Feray Demir, Ticari Bankacılık Satış Direktörü R. Metin Aydıngüneş, Ticari Krediler İstanbul/Avcılar Bölge Müdürü Erdal Akgül ve Etkin Proje Yönetim Danışmanlık Şirketi Yönetici Ortakları İbrahim Gedikoğlu ve Kemal Sidar’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı F. Kayhan Söyler, küreselleşmenin etkisiyle artan rekabet ortamı karşısında araştırma, geliştirme çalışmalarının ve inovatif yatırımların büyük önem taşıdığını belirtti. Söyler; İş Bankası’nın da bu kapsamda düzenlediği AB Hibe Fonları ve Ar-Ge Destekleri Kılavuz Toplantısı’nın, firmalara inovatif açılımlar kazanabilmeleri adına etkili bir yol haritası niteliğinde olduğunu söyledi.

İş Bankası Ticari Bankacılık Satış Müdürü Feray Demir, İş Bankası’nın bölge satış yapılanması konusunda bilgi aktardıktan sonra, İş Bankası’nın gerek firmaların verimliliğinin artırılması gerek de inovatif projelerin desteklenmesine yönelik çalışmalara devam edileceğini ifade etti.

İş Bankası Ticari Bankacılık Pazarlama Müdürü Sezai Sevgin, İş Bankası’nın KOBİ’lere yönelik hazırladığı destek paketlerinden İnovasyon Destek Paketi’nin firmalara sağladığı faydalardan bahsederek, inovasyon bilincini geliştirmek isteyen firmaların finansman ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri katılımcılara aktardı.

Toplantıda ayrıca, Etkin Destek firması yönetici ortakları İbrahim Gedikoğlu ve Kemal Sidar, gerçekleştirdikleri sunumlar ile katılımcıları Ar-Ge destekleri konusunda bilgilendirdiler.

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

    Eğitim - Etkinlik

    Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

    Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

    Devamını Oku »