İnsan Kaynakları

 

Başvurular

İK Politikamız

Etkin Proje olarak, ekibin her şeyden önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle yatay yönetim yapısında, şeffaf ve paylaşımcı bir şirket olmak hedefiyle hareket ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde görerek, başarıya odaklılık ve sorumluluk anlayışı ile katma değerli hizmetler vermek bütün ekibimizin ana amacıdır.

 

Etkin Proje’de Çalışmak

Bütün ofislerimizde Pazartesi ile Cuma günleri arasında 8:30 ile 18:00 arasında çalışılmaktadır. Ofislerimizin çalışma düzeni ekibimizin rahat etmesini ve verimli bir şekilde çalışmasını desteklemek amacı ile sürekli geliştirilmektedir.

 

Başvurular

Etkin Proje bünyesinde piyasa dengelerinin takip edildiği, ancak birey ve departmanların performansını her şeyin üzerinde tutan bir ücret politikası uygulanmaktadır. Farklı disiplinlerden yüksek nitelikli ekip üyeleri ile sektör için referans oluşturan politikalar uygulanmaktadır.

Etkin Proje ekibine katılarak heyecan verici projelerde yer almak isteyen en az (mühendislik vb.) lisans mezunu adayların resimli ve detaylı CV’lerini bilgi@etkinproje.com adresine göndermelerini rica ederiz.