ETKİN Proje ve TÜTED İşbirliği ile “Ar-Ge ve İnovasyon Merkezi”

Etkin Proje, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Tüm Telekomünikasyon İş Adamları Derneği – TÜTED ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Ülkemizde ekonomik katma değerin arttırılması, kaynakların etkin kullanılması, üretkenliğin artması ve özgün ürünlerle rekabet yeteneğinin güçlendirilmesi amacıyla yola çıkılan Etkin Proje- TÜTED işbirliği sayesinde sektörden bağımsız; Ar-Ge, İhracat ve Yatırım projeleri konularında teknik ve mali danışmanlık hizmeti, Ar-Ge ve inovasyon konularında eğitimler ve workshoplar, test ve laboratuvar ortamları oluşturularak kuruluşların sahip olduğu teknoloji geliştirme potansiyelinden azami fayda sağlamaları  gerçekleştirilecektir.

Ayrıca üniversite ve sanayi arasında bir köprü görevi oluşturularak;  firmalara üniversitelerde oluşturulmuş olan akademik danışman havuzu ile ticarileştirilebilir proje fikirleri sunulması ve desteğinin verilmesi gerçekleştirilecektir.

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

  Eğitim - Etkinlik

  Etkin Proje Şehir Buluşmaları İstanbul

  📢📢Ar-Ge/ Tasarım Merkezi Faaliyet Raporu ve Müfettiş Denetimine nasıl hazırlanılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konularındaki tecrübelerimizi paylaşacağımız seminerimize sizleri de bekleriz! 📅 Etkinlik Tarihi

  Devamını Oku »
  Eğitim - Etkinlik

  Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

  Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

  Devamını Oku »