Etkin Proje ’den Ortak Tarım Politikasına Katkı Sağlayacak Bir AB Projesi Daha!

global partner - Etkin Proje ’den  Ortak Tarım Politikasına Katkı Sağlayacak Bir AB Projesi Daha!

Etkin Proje olarak uzun yıllara dayanan sektörel networkümüz sayesinde, global pazara sunulacak katma değeri yüksek teknolojilerin, danışmanlığını yapmakta olduğumuz ülkemizdeki yerleşik şirketler tarafından ürüne dönüştürülmesine katkı sağlamaya devam ediyoruz.

Etkin Proje’nin danışmanlığında Türkiye’den tek firma ile 11 farklı ülkeden toplam 15 firmanın proje ortaklığını sağladığımız Horizon 2020 kapsamındaki Projemiz 2.998.926,25 Euro proje bütçesi ile kabul edildi.

Yerel çiftçileri harekete geçirecek bu projede aracı sayısını ve marjlarını azaltmaya odaklanan Kısa Gıda Tedarik Zincirleri konusu işlenecek. Böylelikle üretici ve tüketici arasında bir köprü kurularak çiftçilerin pazardaki konumu tekrar dengelemiş olacak.

Avrupa’nın potansiyelini ortaya çıkaran Ortak Tarım Politikasına iddialı bir katkıda bulunacak Proje ile tarımsal gıda sektörünü geliştirmek amacıyla üreticilerin önemi ön plana çıkacaktır.

Proje, çok aktörlü ve talebe dayalı yenilikçi yönü ile sektörün ihtiyaç duyduğu yeni iletişim materyalleri, eğitim programları ve etkinlik organizasyonu kombinasyonlarının geliştirilmesine olanak sağlayacak. Böylelikle sektörün farklı paydaşlarının, geliştirilecek BT aracı ile değer zincirindeki konumu iyileştirilecektir.

Hem bölgesel hem de pan-Avrupa yaklaşımlarının ele alınacağı bu proje kapsamında bilgi toplama, proje çıktılarının değişimi, geliştirilmesi ve doğrulanmasında görev alacak kişiler bakımından da ciddi bir istihdam sağlanacaktır.

1 Haziran 2020

Bilgi Talep Formu

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Formu Doldurabilirsiniz.

Sizi Arayalım

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin 30 Saniyenizi Ayırıp Formu Doldurabilirsiniz.
Bilgi Talep Formu