4 Mayıs’da Tekyaz ile Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesindeydik!

Etkin Proje 4 Mayıs da Gebze-Kocaeli-Sakarya bölgesine özel Teknolojik Yazılımlar tarafından gerçekleştirilen SolidWorks + Ürünler Seminerine konuk oldu.

SolidWorks ve + Ürünler Seminer sponsorlarındanbiri olarak katılım gerçekleştirdiğimiz etkinlikte firma yetkililerimizden Kemal Sidar sunum gerçekleştirdi.  Sunumda AR-Ge Destekleri, firmalara sağlanabilecek destekler, uygulamalar ile ilgili detaylı bilgileri seminer katılımcıları ile paylaşıldı.

Seminere katılanlar hem sunum ile destekler hakkında bilgi edinirken, standımızda işletmelerinin Ar-Ge projelerini uzmanlarımız ile tartışma imkanına sahip oldular.

Tüm katılımcılara ilgileri için teşekkür ederiz..

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

  Eğitim - Etkinlik

  Etkin Proje Şehir Buluşmaları İstanbul

  📢📢Ar-Ge/ Tasarım Merkezi Faaliyet Raporu ve Müfettiş Denetimine nasıl hazırlanılması ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konularındaki tecrübelerimizi paylaşacağımız seminerimize sizleri de bekleriz! 📅 Etkinlik Tarihi

  Devamını Oku »
  Eğitim - Etkinlik

  Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

  Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

  Devamını Oku »