24 Mayıs’da 12.Mükemmelliği Arayış Sempozyumu kapsamında İzmir’deydik!

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından 12.düzenlenen Mükemmeliği Arayış Sempozyumu kapsamında bu yıl İzmir Şubesi’nin evsahipliği kapsamında 24-26 Mayıs tarihlerinde Kaya İzmir Thermal and Convention Center’da gerçekleştirildi. Sempozyum kapsamında Etkin Proje’nin pazarlama ve satıştan sorumlu danışmanı ve kurucu ortağı Kemal Sidar ile Profesyonel Hizmetler Koordinatörü ve kurucu ortağı İbrahim Gedikoğlu  “Örnek Projeler ve Pratik İpuçları ile Ar-Ge Hibeleri ve Teşvikleri nasıl alınır?” konulu çalıştayı yönettiler.

Ar-Ge yapılanması, Ar-Ge proje yönetimi, firmaların daha verimli ve ölçülebilir Ar-Ge projeleri geliştirebilmelerini sağlayacak ip uçları konularının çalıştay içeriğini oluşturduğu programda örnek bir proje ile Ar-Ge projeleri için hibe finansman yöntemleri katılımcılara aktarıldı.

Tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bilgi Talep Formu

Ar-Ge&Yatırım Projelerinizi Teknik ve Mali Açıdan Değerlendirip Sizlere En Uygun Teşvik Yol Haritasını Oluşturalım!

    Eğitim - Etkinlik

    Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023

    Bu yıl 2. sini düzenlediğimiz “Yeşil Ar-Ge Konferansı 2023″de; yeşil dönüşüm ve sürdürülebilirlik ile ilgili birbirinden değerli 22 konuşmacı/panelisti, 200+ katılımcıyı ve 120+ firmayı ağırladık.

    Devamını Oku »